Мангал / барбекю Weber Original Kettle 1341504
Фото 4 |
Weber Original Kettle 1341504 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weber Original Kettle 1341504
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Weber Original Grill Węglowy Czarny Ø 57 cm 14101004 | 1 052 zł |
Weber Original Kettle E-5710 Charcoal Grill Posrebrzany 14101004 | 1 063 zł |
Grill węglowy Weber Original Kettle One-Touch E-5710 57 cm (14101004) --- | 1 099 zł |
Grill węglowy Weber Classic Kettle 57 cm | 1 262 zł |
Grill węglowy Original Kettle E-5710 Weber | 1 099 zł |
ще 4 пропозиції