Мангал / барбекю Weber Master-Touch GBS 57
Відео 3Фото 14 |
Weber Master-Touch GBS 57 |
|
Гриль з системою Gourmet BBQ — решітка для приготування має знімається центральний модуль, і мірної кошиком для брикетованого вугілля.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weber Master-Touch GBS 57
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Weber Master-Touch GBS C-5750 grill niebieski 14713004 | 3 649 zł |
Grill węglowy Master-Touch GBS E-5750 czarny - WEBER | 1 753 zł |
Weber E-5750 GBS Grill ogrodowy węglowy 57 cm x 57 cm | 1 417 zł |
Grill węglowy śr.54.5 cm GBS E-5750 Weber | 1 419 zł |
Grill węglowy Weber Master Touch GBS57cm, Ocean Blue | 1 629 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди