Мангал / барбекю Weber Bar-B-Kettle 1231004 (1231004)
Фото 4 |
Weber Bar-B-Kettle 1231004 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weber Bar-B-Kettle 1231004
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Weber Bar-B-Kettle grill na węgiel drzewny 47 cm grill z pokrywą pokrywki | 578 zł |
Grill węglowy Weber Bar-B-Kettle 47 cm (1231004) --- CERTYFIKOWANY PARTNER | 619 zł |
Grill Węglowy Weber Bar-B-Kettle 47Cm Czarny | 769 zł |
Grill węglowy Weber Bar-B-Kettle 47 cm | 619 zł |
Weber 1331004 Bar-B-Kettle Grill na Węgiel Drzewny Czarny 57 cm | 942 zł |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості мангала / барбекю Weber Bar-B-Kettle 1231004:
- Мірна кошик для брикетованого вугілля