Мангал / барбекю Weber Compact Kettle 47
Фото 9 |
Weber Compact Kettle 47 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weber.
Купити Weber Compact Kettle 47
Усі ціни 9 →Grill węglowy WEBER 1221004 | 540 zł |
Grill węglowy WEBER 1221004 | 540 zł |
Grill węglowy Weber Compact Kettle 47 cm (1221004) --- CERTYFIKOWANY PARTN | 499 zł |
Grill węglowy WEBER 1221004 | 540 zł |
Weber 47 Cm Compact Barbacue Czarny 73062 | 473 zł |
Вугільний гриль-барбекю від американського бренду має три точки опори — одну ніжку і два міцних колеса. Пристрій має середній вага — 9,3 кг, стійко і легко переміщається по будь-якій поверхні. Гриль обладнаний трикутною решіткою для дров і системою очищення дна від золи One-Touch. Досить посувати ручкою, щоб очистити дно чаші від золи.
Кришка з нюансами
Особливість цієї моделі — невелика висота кришки. Корпус сильно сплюснут, його зручніше транспортувати, але це доводиться враховувати при готуванні — під кришку не помістяться занадто габаритні продукти. Наприклад, під неї не поставиш курку на банку.
На кришці гриля є гачок для підвішування інструментів — щипців і лопаток. Також тут передбачено тримач — з його допомогою зручно фіксувати відкриту кришку. Ручки зроблені з нейлону, армованого скловолокном, тому зовсім не нагріваються.
Корпус барбекюшніцу зроблений із сталі і покритий порцелянової емаллю і його не можна чистити металевими щітками.
Зола збирається у відкриту алюмінієву підставку. Це класичний варіант, але потрібно враховувати, що у вітряну погоду золу буде здувати.
Пристрій працює на будь-якому виді палива, але виробник ненав'язливо радить використовувати в якості палива брикетований вугілля Weber.