Мангал / барбекю Weber Traveler (9010075)
Фото 11 |
Weber Traveler |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weber Traveler
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WEBER Traveler kompaktowy grill gazowy czarny TRAVLELERCOMPBLK | 1 849 zł |
Weber Traveler Grill Gazowy, Czarny (9010033) --- CERTYFIKOWANY PARTNER We | 2 449 zł |
Grill gazowy 1 pal. 7kW Traveler LP BLK Weber | 2 449 zł |
Weber Grill gazowy Traveler | 2 449 zł |
Weber Traveler Grill Gazowy | 2 449 zł |
WEBER Grill gazowy Traveler LP czarny 9010053 WB9010053 | 2 428 zł |