Grill Weber Traveler (9010075)
Zdjęcia 11 |
Weber Traveler |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Weber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Weber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Weber Traveler
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WEBER Traveler kompaktowy grill gazowy czarny TRAVLELERCOMPBLK | 1 849 zł |
Weber Traveler Grill Gazowy, Czarny (9010033) --- CERTYFIKOWANY PARTNER We | 2 449 zł |
Grill gazowy 1 pal. 7kW Traveler LP BLK Weber | 2 449 zł |
Weber Grill gazowy Traveler | 2 449 zł |
Weber Traveler Grill Gazowy | 2 449 zł |
WEBER Grill gazowy Traveler LP czarny 9010053 WB9010053 | 2 428 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →