Мангал / барбекю Weber Smokey Mountain 721004
Фото 4 |
Weber Smokey Mountain 721004 |
|
Коптильня має теплозахисний екран в нижній частині коптильні — він запобігає зайвий нагрів поверхні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weber Smokey Mountain 721004
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wędzarka grillowa Weber Smokey Mountain Cooker 47 cm (721004) --- CERTYFIK | 2 199 zł |
Wędzarnia Weber Smokey Mountain Cooker 47 cm | 2 199 zł |
Wędzarnia Weber Smokey Mountain Cooker 57 cm | 2 749 zł |