Мангал / барбекю Weber Compact Kettle 57
Фото 4 |
Weber Compact Kettle 57 |
|
Гриль з мірною кошиком для брикетованого вугілля.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weber Compact Kettle 57
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Weber 1321004 Grill Czarny 58x66x96 cm | 643 zł |
Weber Compact Kettle 57 Cm Charcoal Grill Posrebrzany 1321004 | 677 zł |
Grill węglowy Weber Compact Kettle 57 cm (1321004) --- CERTYFIKOWANY PARTN | 699 zł |
Grill węglowy śr.57.5cm Compact Kettle Weber | 699 zł |
Weber Compact Kettle 57cm 1321004 | 649 zł |