Grill Weber Bar-B-Kettle 1231004 (1231004)
Zdjęcia 4 |
Weber Bar-B-Kettle 1231004 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Weber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Weber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Weber Bar-B-Kettle 1231004
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Weber 1331004 Bar-B-Kettle Grill na Węgiel Drzewny Czarny 57 cm | 935 zł |
Weber Bar-b-kettle 57 Cm Charcoal Grill Posrebrzany 1331004 | 852 zł |
Grill węglowy Weber Bar-B-Kettle 47 cm (1231004) --- CERTYFIKOWANY PARTNER | 619 zł |
Grill Węglowy Weber Bar-B-Kettle 47Cm Czarny | 769 zł |
Grill węglowy Weber Bar-B-Kettle 57 cm | 939 zł |
pokaż 5 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości grilla Weber Bar-B-Kettle 1231004:
- Kosz pomiarowy do węgla brykietowanego
PodobnePorównaj w tabeli →