Grill Weber Original Kettle 1341504
Zdjęcia 4 |
Weber Original Kettle 1341504 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Weber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Weber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Weber Original Kettle 1341504
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Weber Original Grill Węglowy Czarny Ø 57 cm 14101004 | 1 050 zł |
Weber Original Kettle E-5710 Charcoal Grill Posrebrzany 14101004 | 1 063 zł |
Grill węglowy Weber Original Kettle One-Touch E-5710 57 cm (14101004) --- | 1 099 zł |
Grill węglowy Original Kettle E-5710 Weber | 1 099 zł |
Grill węglowy Weber Original Kettle One-Touch E-5710 | 1 099 zł |
Weber Classic Kettle 57 Cm Charcoal Grill Posrebrzany 1341504 | 930 zł |
Grill Węglowy Weber Kettle One-Touch E-5730 | 1 399 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →