Grill Weber Master-Touch GBS 57
Wideo 3Zdjęcia 14 |
Weber Master-Touch GBS 57 |
|
Grill z systemem Gourmet BBQ - grill do gotowania posiada wyjmowany moduł centralny, oraz kosz pomiarowy na brykietowany węgiel.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Weber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Weber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Weber Master-Touch GBS 57
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Weber Barbecue Master-Touch GBS C-5750 Szary JAH14710004 | 1 975 zł |
Grill węglowy Weber Master-Touch GBS E-5750 57 cm (14701004) --- CERTYFIKO | 1 419 zł |
Grill węglowy śr.54.5 cm GBS E-5750 Weber | 1 419 zł |
Grill węglowy Weber Master Touch GBS57cm, Ocean Blue | 1 629 zł |
WEBER Grill węglowy Master Touch GBS E-5750 Black 14701004 | 1 476 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →