ДБЖ Volt Polska Power Sinus 2000 24/230V 6000 ВА батарея, що підключається 24 В (3SSP200024)
Відео 1Фото 13 |
Volt Polska Power Sinus 2000 24/230V 6000 ВА батарея, що підключається 24 В |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volt Polska 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volt Polska.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volt Polska Power Sinus 2000 24/230V 6000 ВА батарея, що підключається 24 В
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Przetwornica UPS Powersinus-2000W/6000W (24V/230V/2000W-6000W) VOLT POLSKA | 1 599 zł |
Zasilacz awaryjny POWER SINUS 2000 24/230V (2000/6000W) | 1 610 zł |
VOLT POWER SINUS 2000 24/230V (2000/6000W) - darmowy odbiór w 22 miastach | 1 599 zł |
Відеоогляди
Модификації Volt Polska Power Sinus 2000 24/230V
Ціни на Volt Polska Power Sinus 2000 24/230V |
---|---|---|---|---|
Volt Polska Power Sinus 2000 24/230V 6000 ВА батарея, що підключається 24 В | від 1 599 zł | 3 пропозиції | ||
Volt Polska Power Sinus 3000 12/230V 9000 ВА батарея, що підключається 12 В | від 1 892 zł | 10 пропозицій | ||
Volt Polska Power Sinus 3000 24/230V 9000 ВА батарея, що підключається 24 В | від 1 892 zł | 6 пропозицій | ||
Volt Polska Power Sinus 4000 12/230V 12000 ВА батарея, що підключається 12 В | від 2 657 zł | 6 пропозицій | ||
Volt Polska Power Sinus 10000 48/230V 30000 ВА батарея, що підключається 48 В | від 10 999 zł | 2 пропозиції |