Спальний мішок Vaude Alpli Adjust 400 (12961)
Фото 9 |
Vaude Alpli Adjust 400 |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vaude 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vaude.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vaude Alpli Adjust 400
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Vaude Śpiwory dziecięce Alpli Adjust 400 SYN ciemnoczerwony indiański lewy | 332 zł |
Vaude Alpli Adjust 400 Synthetic Sleeping Bag Niebieski Regular / Left Zip | 302 zł |
VaudoVaude Alpli Adjust 400 SYN śpiwór do spania - Morze Bałtyckie jeden r | 291 zł |
Vaude Śpiwór młodzieżowy Alpli Adjust 400 II SYN kolor Dark Cherry lewy 45 | 353 zł |
Vaude Śpiwór młodzieżowy Alpli Adjust 400 II SYN Morze Bałtyckie lewy 4578 | 353 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →