Śpiwór Vaude Alpli Adjust 400 (12961)
Zdjęcia 9 |
Vaude Alpli Adjust 400 |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vaude 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vaude.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vaude Alpli Adjust 400
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vaude Śpiwory dziecięce Alpli Adjust 400 SYN ciemnoczerwony indiański lewy | 328 zł |
Vaude Alpli Adjust 400 Synthetic Sleeping Bag Niebieski Regular / Left Zip | 303 zł |
VaudoVaude Alpli Adjust 400 SYN śpiwór do spania - Morze Bałtyckie jeden r | 317 zł |
Vaude Śpiwór młodzieżowy Alpli Adjust 400 II SYN kolor Dark Cherry lewy 45 | 353 zł |
Vaude Śpiwór młodzieżowy Alpli Adjust 400 II SYN Morze Bałtyckie lewy 4578 | 353 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →