Кухонна мийка Teka ForLinea RS15 50.40 115000018 540x500 (1 мм)
Фото 7 |
Teka ForLinea RS15 50.40 115000018 |
|
У комплекті звукопоглинаючий ущільнювач Silent Smart, який поглинає 50% шуму. У комплекті декоративна накладка на зливний отвір.
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Teka ForLinea RS15 50.40 115000018
Ціни на Teka ForLinea RS15 50.40 115000018 |
---|---|---|---|---|
Teka Forlinea 40.40 RS15 440x500 клапан | від 979 zł | 6 пропозицій | ||
Teka ForLinea RS15 50.40 115000018 540x500 (1 мм) | від 1 415 zł | 1 пропозиція | ||
Teka ForLinea 50.40 RS15 115000017 540x500 клапан | від 1 394 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →