Карта пам'яті SanDisk Ultra SDHC 32 ГБ
Відео 8 |
SanDisk Ultra SDHC 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra SDHC 32 ГБ
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk Ultra 32GB SDHC Memory Card Up to 120 MB/s Class 10 UHS-I V10 SDSD | 38 zł |
SANDISK Karta pamieci SANDISK SDHC 32GB Ultra 120MB/s SDSDUN4-032G-GN6IN | 30 zł |
SanDisk Ultra SDHC 32GB 120 MB/s UHS-I Class 10 RF-SD-SND-185 | 30 zł |
Karta pamięci SANDISK Ultra SDHC 32GB | 29 zł |
Karta pamięci SANDISK Ultra SDHC 32GB | 29 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →