Карта пам'яті Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 128 ГБ (MB-MD128SB/WW)
Фото 7 |
Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 128 ГБ
Усі ціни 27 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung PRO Plus microSD 128Go 2023 MB-MD128SB/WW | 127 zł |
SAMSUNG Karta pamięci SAMSUNG MB-MD128SB/WW microSD PRO Plus 128GB + czytn | 120 zł |
Samsung PRO Plus SD + USB Card Reader - 180MB/s - 128GB | 124 zł |
Samsung Karta pamięci microSD PRO Plus MB-MD128SB/WW 128GB + czytnik SFSAM | 128 zł |
Samsung Samsung PRO Plus 2023 microSD karta pamięci z czytnikiem MB-MD128S | 109 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023
Ціни на Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 |
---|---|---|---|---|
Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 128 ГБ | від 109 zł | 27 пропозицій | ||
Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 256 ГБ | від 169 zł | 18 пропозицій | ||
Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 512 ГБ | від 229 zł | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →