Велосипед Romet Wagant 6 2023 frame 19
Фото 14 |
Romet Wagant 6 2023 frame 19 рама 19"рама 21" |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Romet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Romet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Romet Wagant 6 2023 frame 19
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rower Trekkingowy męski ROMET WAGANT 6 2023 19 | 3 299 zł |
Rower Trekkingowy ROMET WAGANT 6 2023 Rama: 21' | 2 799 zł |
Rower Trekkingowy męski ROMET WAGANT 6 2023 | 3 299 zł |
Rower Trekkingowy męski ROMET WAGANT 6 2023 23 | 3 299 zł |
Модификації Romet Wagant 6 2023 frame 19
Ціни на Romet Wagant 6 2023 frame 19 |
---|---|---|---|---|
Romet Wagant 6 2023 frame 19 | від 2 799 zł | 4 пропозиції | ||
Romet Wagant 6 2023 frame 21 | від 3 299 zł | 1 пропозиція |