Лампочка Osram Vintage 1906 Classic 1.5W 2400K E14
Фото 3 |
Osram Vintage 1906 Classic 1.5W 2400K E14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram Vintage 1906 Classic 1.5W 2400K E14
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Osram ?arówka ?wiat?a LED Vintage 1906 1.5W/2400K E14 | 45 zł |
Żarówka LED E14 1,5W 120LM 2400K VINTAGE BA12 świeca OSRAM | 13 zł |
Żarówka Led E14 1,5W 120Lm 2400K Vintage Ba12 Świeca Osram | 11 zł |
Osram OSRAM Vintage 1906 LED CL BA Filament GOLD 1,5W 824 E14 120lm 2400K | 19 zł |
Żarówka LED E14 1,5W 120LM 2400K VINTAGE BA12 świeca OSRAM | 13 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →