Лампочка Osram LED Classic P 35 4W 2400K E14
Фото 3 |
Osram LED Classic P 35 4W 2400K E14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram LED Classic P 35 4W 2400K E14
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Żarówka LED OSRAM 1906LEDCP35 4W E14 | 9 zł |
Osram OSRAM kropla LED E14 4W Vintage Classic P złota | 34 zł |
Żarówka LED OSRAM 1906LEDCP35 4W E14 | 9 zł |
Candellux ARÓWKA LED E14 4W 410LM 2400K VINTAGE P35 OSRAM (3693496) Candel | 28 zł |
Żarówka Led E14 4W 410Lm 2400K Vintage P35 Osram | 13 zł |
Żarówka LED E14 4W 410LM 2400K VINTAGE P35 OSRAM | 15 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →