Żarówka Osram Vintage 1906 Classic 1.5W 2400K E14
Zdjęcia 3 |
Osram Vintage 1906 Classic 1.5W 2400K E14 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osram 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osram.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osram Vintage 1906 Classic 1.5W 2400K E14
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Osram ?arówka ?wiat?a LED Vintage 1906 1.5W/2400K E14 | 45 zł |
Żarówka Led E14 1,5W 120Lm 2400K Vintage Ba12 Świeca Osram | 11 zł |
Osram OSRAM Vintage 1906 LED CL BA Filament GOLD 1,5W 824 E14 120lm 2400K | 19 zł |
Żarówka LED E14 1,5W 120LM 2400K VINTAGE BA12 świeca OSRAM | 13 zł |
Żarówka LED E14 1,5W 120LM 2400K VINTAGE BA12 świeca OSRAM | 13 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →