Лампочка Osram LED Classic P 22 2.5W 2400K E14
Фото 3 |
Osram LED Classic P 22 2.5W 2400K E14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram LED Classic P 22 2.5W 2400K E14
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Osram ?arówka ?wiat?a LED Vintage 1906 Mini-ball 2,5W/824 (22W) Gold E14 | 60 zł |
Żarówka LED OSRAM 1906LEDCP22 2.5W E14 | 10 zł |
Żarówka LED E14 2,5W 220LM 2400K VINTAGE P22 OSRAM | 14 zł |
Żarówka LED OSRAM 1906LEDCP22 2.5W E14 1906LEDCP222,5W | 10 zł |
Żarówka LED E14 2,5W 220LM 2400K VINTAGE P22 OSRAM | 14 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →