Żarówka Osram LED Classic P 22 2.5W 2400K E14
Zdjęcia 3 |
Osram LED Classic P 22 2.5W 2400K E14 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osram 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osram.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osram LED Classic P 22 2.5W 2400K E14
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Osram ?arówka ?wiat?a LED Vintage 1906 Mini-ball 2,5W/824 (22W) Gold E14 | 60 zł |
Żarówka LED E14 2,5W 220LM 2400K VINTAGE P22 OSRAM | 14 zł |
Żarówka LED E14 2,5W 220LM 2400K VINTAGE P22 OSRAM | 14 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →