Материнська плата MSI MEG X570S ACE MAX
Відео 4Фото 6 |
Закрити
Шапка
MSI MEG X570S ACE MAX
За призначенням:геймерська
Форм-фактор:ATX
Socket:AMD AM4
Чипсет:AMD X570S
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR4 4 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:5500 МГц
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:M.2
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:8+8-контактне
Всі характеристики
Серія MSI MEG (екстремальний оверклокінг)Порівняти в таблиці →
від 3 783 zł
E-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, USB C, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 10 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 4 432 zł
E-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, Thunderbolt 4, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 10 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 3 163 zł
E-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, Thunderbolt 4, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
від 1 739 zł
E-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6666 МГц, USB C, DisplayPort, Thunderbolt 4, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, SLI, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 2 920 zł
E-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, Thunderbolt 4, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 3 061 zł
E-ATX, сокет AMD TR4, чипсет AMD X399, 8 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, M.2, > 4 шт SATA3, SLI, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 960 zł
ATX, сокет Intel LGA 1151 v2, чипсет Intel Z390, 4 x DDR4, DIMM, 4500 МГц, USB C, M.2, > 4 шт SATA3, SLI, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 2 448 zł
E-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD X570, 4 x DDR4, DIMM, 5000 МГц, USB C, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, SLI, CrossFire, DualBIOS, Wi-Fi, охолодження M.2
від 2 380 zł
E-ATX, сокет Intel LGA 1200, чипсет Intel Z590, 4 x DDR4, DIMM, 5600 МГц, USB C, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 10 Гбіт/с, SLI, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 1 358 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6666 МГц, USB C, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, SLI, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 2 795 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD X570S, 4 x DDR4, DIMM, 5500 МГц, USB C, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
КомплектуючіВсі комплектуючі для MSI MEG X570S ACE MAX →
Відеоогляди
MSI MEG X570S ACE MAX and M.2 Xpander-Z PCIe 4.0 - 2 Drive Orientation
16 серпня 20224 464 перегляда
MEG X570S ACE MAX - ACE YOUR ENEMIES | Gaming Motherboard | MSI
17 серпня 202119 232 перегляда
Why this 'GAMING' Motherboard gets CREATORS Excited?! | feat. MSI MEG x570s ACE MAX
16 грудня 202157 076 переглядів
Unboxing: MSI MEG X570S Max Ace
1 серпня 20221 163 перегляда
Як вибрати корпус
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 599 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD X570S, 4 x DDR4, DIMM, 5300 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 769 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 439 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 1 277 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 484 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2
від 1 107 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 281 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 369 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 387 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, охолодження M.2
від 727 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 485 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 699 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки