Ноутбук MSI Titan 18 HX A14VHG [18 HX A14VHG-066PL] (LTGMI18MSI002)
Фото 19 | від 19 299 до 21 439 zł Порівняти ціни 8 →2024 рікGT Titan (потужні ігрові)ігровийпродуктивнийUltra HD (4K)miniLED120 ГцDDR5дискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 7Cyberpank 2077брендова акустикапідсвічуванняFaceIDхороший DCI-P3 Дисплей:18 ", 3840x2400 (16:10) Процесор:Core i9, 14900HX, 1.6 ГГц Відеокарта:RTX 4080 ОЗП:64 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 2048 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:3.6 кг |
Модифікації MSI Titan 18 HX A14VHG 1
Характеристики
MSI Titan 18 HX A14VHG [18 HX A14VHG-066PL] |
|
MSI ноутбуки з AI технологією автоматично підлаштовуються під потреби користувача, забезпечуючи вдосконалену продуктивність. AI Noise Cancellation Pro зберігає чистий звук у будь-якому середовищі.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MSI Titan 18 HX A14VHG [18 HX A14VHG-066PL]
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MSI Titan 18 HX A14VHG-066PL 18" 120Hz i9-14900HX 64GB RAM 2TB Dysk SSD RT | 20 399 zł |
Laptop MSI Titan 18 HX A14VHG-066PL i9-14900HX / 64 GB / 2 TB / W11 / RTX | 19 299 zł |
MSI Titan 18 HX A14VHG-066PL i9-14900HX 18" UHD+ MiniLED 120Hz IPS-Level 6 | 19 299 zł |
MSI Titan 18 HX A14VHG-066PL 18" 120Hz i9-14900HX 64GB RAM 2TB Dysk SSD RT | 20 399 zł |
MSI Titan 18 HX A14VHG-066PL i9-14900HX 18" UHD+ MiniLED 120Hz IPS-Level 6 | 19 299 zł |
MSI Titan 18 HX A14VHG-066PL i9-14900HX 18" UHD+ MiniLED 120Hz IPS-Level 6 | 20 728 zł |
MSI Titan 18 HX (RTX4080/64GB/SSD2TB/W11H/Czarny) | 21 439 zł |
MSI Titan 18 HX i9-14900HX/64/2TB/Win11 RTX4080 120Hz - WYPRZEDAŻ - ostatn | 20 399 zł |
Закрити
Рекомендуємо