Ноутбук MSI Prestige 16 AI Evo B1MG [16 AI Evo B1MG-009PL] (LTSTDI16MSI004)
Відео 1Фото 22 | від 6 799 zł Порівняти ціни 7 →2023 рікPrestige (бізнес)Intel EvoDDR5SSD M.2USB4Wi-Fi 7підсвічуваннясканер відбитківFaceIDхороший DCI-P3 Дисплей:16 ", 2560x1600 (16:10) Процесор:Core Ultra 7, 155H, 0.9 ГГц Відеокарта:Arc 8-Cores ОЗП:32 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 1024 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:1.5 кг |
Модифікації MSI Prestige 16 AI Evo B1MG 1
Характеристики
MSI Prestige 16 AI Evo B1MG [16 AI Evo B1MG-009PL] |
|
MSI ноутбуки з AI технологією автоматично підлаштовуються під потреби користувача, забезпечуючи вдосконалену продуктивність. AI Noise Cancellation Pro зберігає чистий звук у будь-якому середовищі.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MSI Prestige 16 AI Evo B1MG [16 AI Evo B1MG-009PL]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Laptop MSI Prestige AI Evo B1MG-009PL 16" IPS U7-155H 32GB RAM 1TB SSD Win | 6 799 zł |
MSI Prestige 16 AI Evo B1MG-009PL 16" Ultra 7 155H 32GB RAM 1TB Dysk SSD W | 6 799 zł |
Laptop MSI Prestige AI Evo B1MG-009PL 16" IPS U7-155H 32GB RAM 1TB SSD Win | 6 799 zł |
MSI Prestige 16 AI Evo B1MG-009PL 16" Ultra 7 155H 32GB RAM 1TB Dysk SSD W | 6 799 zł |
Laptop MSI Prestige 16 AI Evo B1M 16"QHD+ Intel® Core™ Ultra 7 155H Intel® | 6 799 zł |
MSI Prestige 16 AI Evo Ultra 7-155H/32GB/1TB/Win11 - darmowy odbiór w 22 m | 6 799 zł |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо