Laptop MSI Titan 18 HX A14VHG [18 HX A14VHG-066PL] (LTGMI18MSI002)
Zdjęcia 19 | od 19 299 do 21 439 zł Porównaj ceny 8 →2024 rokGT Titan (mocne gamingowe)gamingowywydajnyUltra HD (4K)miniLED120 HzDDR5dedykowanaSSD M.2USB4Wi-Fi 7Cyberpank 2077markowe głośnikipodświetlenieFaceIDdobry DCI-P3 Wyświetlacz:18 ", 3840x2400 (16:10) Procesor:Core i9, 14900HX, 1.6 GHz Karta graficzna:RTX 4080 Pamięć RAM:64 GB Dysk:SSD M.2, 2048 GB System operacyjny:Windows 11 Home Waga laptopa:3.6 kg |
Modyfikacje MSI Titan 18 HX A14VHG 1
Dane techniczne
MSI Titan 18 HX A14VHG [18 HX A14VHG-066PL] |
|
Laptopy MSI z technologią AI automatycznie dostosowują się do potrzeb użytkownika, zapewniając zwiększoną wydajność. AI Noise Cancellation Pro zapewnia czysty dźwięk w każdym środowisku.
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić MSI Titan 18 HX A14VHG [18 HX A14VHG-066PL]
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI Titan 18 HX A14VHG-066PL 18" 120Hz i9-14900HX 64GB RAM 2TB Dysk SSD RT | 20 399 zł |
Laptop MSI Titan 18 HX A14VHG-066PL i9-14900HX / 64 GB / 2 TB / W11 / RTX | 19 299 zł |
MSI Titan 18 HX A14VHG-066PL i9-14900HX 18" UHD+ MiniLED 120Hz IPS-Level 6 | 19 299 zł |
MSI Titan 18 HX A14VHG-066PL 18" 120Hz i9-14900HX 64GB RAM 2TB Dysk SSD RT | 20 399 zł |
MSI Titan 18 HX A14VHG-066PL i9-14900HX 18" UHD+ MiniLED 120Hz IPS-Level 6 | 19 299 zł |
MSI Titan 18 HX A14VHG-066PL i9-14900HX 18" UHD+ MiniLED 120Hz IPS-Level 6 | 20 728 zł |
MSI Titan 18 HX (RTX4080/64GB/SSD2TB/W11H/Czarny) | 21 439 zł |
MSI Titan 18 HX i9-14900HX/64/2TB/Win11 RTX4080 120Hz - WYPRZEDAŻ - ostatn | 20 399 zł |
Zamknij
Polecamy