Всесезонна шина Maxxis Trepador M8060 35/12,5 R15 113Q
Відео 5Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Maxxis Trepador M8060 35/12,5 R15 113Q 320/80 R15 113 Q 320/80 R15 121 K |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis Trepador M8060 35/12,5 R15 113Q
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Maxxis M8060 Trepador (35x12.50/ R15 113Q) 427261200 | 1 484 zł |
Maxxis M8060 Trepador ( LT35x12.50 R15 113Q 6PR, POR ) 427261200 | 1 177 zł |
Maxxis M8060 Trepador ( LT35x12.50 R15 113Q 6PR, POR ) | 1 214 zł |
Відеоогляди
Модификації Maxxis Trepador M8060 35/12,5 R15 113Q
Ціни на Maxxis Trepador M8060 35/12,5 R15 113Q |
---|---|---|---|---|
Maxxis Trepador M8060 35/12,5 R15 113Q | від 1 177 zł | 3 пропозиції | ||
Maxxis Trepador M8060 35/12,5 R15 121K | від 1 911 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →