Всесезонна шина Maxxis Bravo UE-168 175/80 R13C 97N
Виберіть розмір шин
Maxxis Bravo UE-168 175/80 R13C 97N |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis Bravo UE-168 175/80 R13C 97N
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Maxxis UE-168 (175/ R13 97/95N) ETL00016300 | 465 zł |
Maxxis UE-168 ( 175 R13C 97/95N 8PR ) | 398 zł |
Maxxis UE-168 ( 175 R13C 97/95N 8PR ) 42502500 | 393 zł |
Maxxis UE-168 (175/ R13 97/95N) 42502500 | 366 zł |
Maxxis UE-168 ( 175 R13C 97/95N 8PR ) | 465 zł |
Рекомендуємо