Карта пам'яті Lexar CFexpress Pro Diamond Type B 128 ГБ (LCXEXDM128G-RNENG)
Фото 5 |
Lexar CFexpress Pro Diamond Type B 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar CFexpress Pro Diamond Type B 128 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lexar Diamond Series Professional 128 GB CFexpress Type-B karta pamięci LC | 1 183 zł |
Lexar CFexpress 128GB Type B Diamond Series (w magazynie!) czytnik gratis! | 899 zł |
Karta pamięci Lexar Pro Diamond CFexpress Type B VPG400 128GB (1900 MB/s) | 849 zł |
Karta pamięci Lexar CFexpress Pro Diamond R1900/W1700 (VPG400) 128GB + czy | 849 zł |
Модификації Lexar CFexpress Pro Diamond Type B
Ціни на Lexar CFexpress Pro Diamond Type B |
---|---|---|---|---|
Lexar CFexpress Pro Diamond Type B 128 ГБ | від 849 zł | 4 пропозиції | ||
Lexar CFexpress Pro Diamond Type B 256 ГБ | від 1 349 zł | 5 пропозицій | ||
Lexar CFexpress Pro Diamond Type B 512 ГБ | від 2 199 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →