Karta pamięci Lexar CFexpress Pro Diamond Type B 128 GB (LCXEXDM128G-RNENG)
Zdjęcia 5 |
Lexar CFexpress Pro Diamond Type B 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Lexar CFexpress Pro Diamond Type B
Ceny na Lexar CFexpress Pro Diamond Type B |
---|---|---|---|---|
Lexar CFexpress Pro Diamond Type B 128 GB | od 899 zł | 2 oferty | ||
Lexar CFexpress Pro Diamond Type B 256 GB | od 1 349 zł | 4 oferty | ||
Lexar CFexpress Pro Diamond Type B 512 GB | od 2 199 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →