Монітор Lenovo T24h-20 24 " чорний
Фото 8 |
Lenovo T24h-20 24 " чорний
Діагональ:24 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Lenovo T24h-20 24 " чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DARMOWA DOSTAWA ! - ! lenovo Monitor 23.8 ThinkVision T24h-20 LCD WLED QHD | 1 325 zł |
Lenovo T24h-20 23.8´´ Qhd Led Monitor 60hz Czerwony One Size / EU Plug S60 | 1 263 zł |
Lenovo ThinkVision T24h-20 60.5 cm | 2 504 zł |