Монітор Lenovo D27q-30 27 " чорний
Фото 8 |
Lenovo D27q-30 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Lenovo D27q-30 27 " чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
27" Lenovo D27Q-30 - 2560x1440 - VA - 4 ms - Monitor | 979 zł |
Lenovo D27q-30 - 27'' | VA | QHD | 60 Hz | DisplayPort, HDMI | pochył MON- | 769 zł |
Lenovo D27q-30 (66FAGAC6EU) 2K VA 60Hz 4ms | 769 zł |
Lenovo D27q-30 27´´ Qhd Va Led Monitor Posrebrzany 66FAGAC6EU | 752 zł |