Monitor Lenovo D27q-30 27 " czarny
Zdjęcia 8 |
Lenovo D27q-30 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo D27q-30 27 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
27" Lenovo D27Q-30 - 2560x1440 - VA - 4 ms - Monitor | 979 zł |
Lenovo D27q-30 - 27'' | VA | QHD | 60 Hz | DisplayPort, HDMI | pochył MON- | 769 zł |
Lenovo D27q-30 (66FAGAC6EU) 2K VA 60Hz 4ms | 769 zł |
Lenovo D27q-30 27´´ Qhd Va Led Monitor Posrebrzany 66FAGAC6EU | 752 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →