Каркасний басейн Intex 26756
Intex 26756 |
|
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варіанти з потужним насосом, сходами і фільтрами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 26756
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intex Basen stelaż.Prism 610x132 pompa 220V 26756NP | 3 227 zł |
Intex Basen stelażowy 610cm 12w1 (26756) | 2 956 zł |
Basen ogrodowy stelażowy 610 x 132 cm zestaw 11w1 26756 | 2 970 zł |
Basen ogrodowy, stelażowy, Intex, zestaw 12w1, 610 132 cm | 2 700 zł |
Basen ogrodowy stelażowy 610 x 132 cm - zestaw Intex | 2 741 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →