Каркасний басейн Intex 26744
Фото 3 |
Intex 26744 |
|
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варіанти з додатковими кульками, підстилкою, тентом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 26744
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intex 45 cm x 122 cm Greywood Prism Frame Premium zestaw basenowy 26744NP | 1 900 zł |
Intex Basen stelażowy 549x122 pompa220V 26744NP | 2 843 zł |
Basen ogrodowy stelażowy 549 x 122 cm zestaw 11w1 26744 | 2 530 zł |
Basen ogrodowy stelażowy 549 x 122 cm zestaw 17w1 Intex 26744 | 2 600 zł |
Basen ogrodowy stelażowy 549 x 122 cm zestaw 20w1 Intex 26744 | 2 980 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →