Процесор Intel Xeon E5 v4 E5-2680 v4
Відео 18 | 9 090 zł Купити! Procesor serwerowy Intel 2.4 GHz, 35 MB, OEM (CM8066002031501)Morele.netДоставка: по Польщі Поскаржитись |
Intel Xeon E5 v4 E5-2680 v4 |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel Xeon E5 v4
Ціни на Intel Xeon E5 v4 |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon E5 v4 E5-1620 v4 | від 1 188 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E5 v4 E5-1630 v4 | від 1 340 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E5 v4 E5-2609 v4 | від 1 196 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E5 v4 E5-2618L v4 | від 996 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E5 v4 E5-2620 v4 | від 2 203 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Xeon E5 v4 E5-2623 v4 | від 1 618 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E5 v4 E5-2640 v4 | від 2 826 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E5 v4 E5-2660 v4 | від 280 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E5 v4 E5-2680 v4 | від 9 090 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E5 v4 E5-2683 v4 | від 6 008 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E5 v4 E5-2699 v4 | від 1 250 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon E5 v4 E5-2699R v4 | від 4 800 zł | 1 пропозиція |
Рекомендуємо