Корм для собак Happy Dog NaturCroq Balance 15 кг
Happy Dog NaturCroq Balance 15 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Happy Dog 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Happy Dog.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Happy Dog NaturCroq Balance 15 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Happy Dog Premium - NaturCroq Balance 15 kg 60521Pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów o normalnym zapotrzebowaniu na energię.
Z serem chatym i szpinakiem. zawartość białka i tłuszczu: 23/10
Bez techniki genetycznej. 0% dodatku cukru. z serem chatym i szpinakiem. z cennymi krajowymi ziołami
Z cennymi rodzimymi ziołami Amazon.plПоскаржитись | 175 zł |
HAPPY DOG NaturCroq Balance 15 kgTa lekkostrawna pełnoporcjowa karma z twarogiem, szpinakiem i drożdżami może pozytywnie wspomagać układ trawienny i funkcje jelit, i dlatego jest idealna również dla psów wrażliwych. Wyjątkowo smaczna receptura zawiera także rodzime zioła. Karma jest produkowana przez rodzinną firmę w Niemczech według najsurowszych norm jakości! Jej zalety... щеw skrócie: naturalne składniki z Bawarii z wartościowymi, rodzimymi ziołami Karma w 100% zbilansowana & odpowiednia dla domowego pupila Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 170 zł |
Happy Dog Happy Dog NaturCroq Adult Balance 15 kg + niespodzianka dla psa | 184 zł |
Karma sucha dla psa HAPPY DOG NaturCroq Balance, 15 kgOdpowiednio zbilansowana receptura karmy stworzona dla psów wszystkich ras o normalnym zapotrzebowaniu na energię. Stworzona z dodatkiem twarogu oraz drożdży... EmpikПоскаржитись | 157 zł |
Серія Happy Dog NaturCroqПорівняти в таблиці →
від 56 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 51 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, в составе: птах, злаки, борошно, риба, жири, гідролізат печінки, бурякова пульпа, клас: преміум
від 157 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, в составе: птах, злаки, борошно, риба, жири, гідролізат печінки, бурякова пульпа, клас: преміум
від 135 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 15 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: птиця, рисове борошно, кукурудза, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 122 zł
сухий корм, 5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 176 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 170 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, призначення: повсякденний, в составе: пташиний білок, борошно, кукурудза, білок, жир, печінка, жом, макуха, клас: суперпреміум
від 157 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, овочі, печінка, фрукти, клас: преміум
від 49 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, овочі, печінка, фрукти, клас: преміум
від 16 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, овочі, печінка, фрукти, клас: преміум
від 180 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: злаки, м'ясо птиці, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 175 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо яловичини, злаки, м'ясо птиці, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 50 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо яловичини, злаки, м'ясо птиці, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 153 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 49 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 158 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, овочі, печінка, фрукти, клас: преміум
Модификації Happy Dog NaturCroq Balance
Ціни на Happy Dog NaturCroq Balance |
---|---|---|---|---|
Happy Dog NaturCroq Balance 1 кг | від 16 zł | 2 пропозиції | ||
Happy Dog NaturCroq Balance 4 кг | від 49 zł | 3 пропозиції | ||
Happy Dog NaturCroq Balance 15 кг | від 157 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 127 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 180 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: злаки, м'ясо птиці, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 136 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для суглобів, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, яйця, клас: преміум
від 126 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, яйця, протеїни, клас: преміум
від 121 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 198 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, в составе: м’ясо качки, рис, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 158 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: курка, рис, злаки, овочі, яйця, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 117 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для зубів, в составе: злаки, м'ясо та продукти переробки м'яса 8%, олії і жири, овочі, клас: суперпреміум
від 106 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 190 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для кісток, в составе: м'ясо птиці, просо, картоплю, протеїни, овочі, риба, яйця, клас: суперпреміум
від 140 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум