Літня шина Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 245/40 R18 97Y
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 245/40 R18 97Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 245/40 R18 97Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 (245/40 R18 97Y) 1012674 | 730 zł |
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 ( 245/40 ZR18 97Y XL 4PR SBL ) 1012674 | 732 zł |
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 ( 245/40 ZR18 97Y XL 4PR SBL ) | 755 zł |
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 245/40 R18 97Y
Ціни на Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 245/40 R18 97Y |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 245/40 R18 93Y | від 485 zł | 5 пропозицій | ||
Hankook Ventus S1 Evo2 K117 245/40 R18 93Y Audi | від 607 zł | 3 пропозиції | ||
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 245/40 R18 97Y | від 730 zł | 3 пропозиції | ||
Hankook Ventus S1 Evo2 K117 245/40 R18 97Y Audi | від 499 zł | 6 пропозицій | ||
Hankook Ventus S1 Evo2 K117 245/40 R18 97Y Run Flat Mercedes-Benz | від 569 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →