Літня шина Nankang NS-2R 245/40 R18 97W
Відео 12Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Nankang NS-2R 245/40 R18 97W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nankang 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nankang.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nankang NS-2R 245/40 R18 97W
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ns-2R Xl Semi Slick T180 JD073 | 731 zł |
Nankang Sportnex NS-2R ( 245/40 ZR18 97W XL ) JD073XXX | 676 zł |
Nankang Sportnex NS-2R ( 245/40 ZR18 97W XL street car ) | 857 zł |
Nankang Sportnex NS-2R (245/40 R18 97W) JD073XX | 802 zł |
NANKANG Opony letnie 245/40 ZR 18 XL TL 97W SPORTNEX NS-2R BSW SEMISLICK T | 885 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →