Літня шина Bridgestone DriveGuard 245/40 R18 97V Run Flat
Відео 7Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone DriveGuard 245/40 R18 97V Run Flat 245/40 R18 97 V RunFlat 245/40 R18 97 Y RunFlat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone DriveGuard 245/40 R18 97V Run Flat
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Blizzak LM 005 DriveGuard RFT (245/40 R18 97V) 16715 | 894 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 DriveGuard RFT ( 245/40 R18 97V XL, runflat ) 1 | 894 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 DriveGuard RFT ( 245/40 R18 97V XL, runflat ) | 905 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone DriveGuard 245/40 R18 97V Run Flat
Ціни на Bridgestone DriveGuard 245/40 R18 97V Run Flat |
---|---|---|---|---|
Bridgestone DriveGuard 245/40 R18 97V Run Flat | від 894 zł | 3 пропозиції | ||
Bridgestone DriveGuard 245/40 R18 97Y Run Flat | від 655 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →