Opona letnia Bridgestone DriveGuard 245/40 R18 97V Run Flat
Wideo 7Zdjęcia 10 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone DriveGuard 245/40 R18 97V Run Flat 245/40 R18 97 V RunFlat 245/40 R18 97 Y RunFlat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone DriveGuard 245/40 R18 97V Run Flat
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Blizzak LM 005 DriveGuard RFT (245/40 R18 97V) 16715 | 894 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 DriveGuard RFT ( 245/40 R18 97V XL, runflat ) 1 | 894 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 DriveGuard RFT ( 245/40 R18 97V XL, runflat ) | 905 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone DriveGuard 245/40 R18 97V Run Flat
Ceny na Bridgestone DriveGuard 245/40 R18 97V Run Flat |
---|---|---|---|---|
Bridgestone DriveGuard 245/40 R18 97V Run Flat | od 894 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone DriveGuard 245/40 R18 97Y Run Flat | od 655 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →