Opona letnia Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 245/40 R18 97Y
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 245/40 R18 97Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 245/40 R18 97Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 (245/40 R18 97Y) 1012674 | 730 zł |
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 ( 245/40 ZR18 97Y XL 4PR SBL ) 1012674 | 732 zł |
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 ( 245/40 ZR18 97Y XL 4PR SBL ) | 755 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 245/40 R18 97Y
Ceny na Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 245/40 R18 97Y |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 245/40 R18 93Y | od 485 zł | 5 oferty | ||
Hankook Ventus S1 Evo2 K117 245/40 R18 93Y Audi | od 607 zł | 3 oferty | ||
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 245/40 R18 97Y | od 730 zł | 3 oferty | ||
Hankook Ventus S1 Evo2 K117 245/40 R18 97Y Audi | od 499 zł | 6 oferty | ||
Hankook Ventus S1 Evo2 K117 245/40 R18 97Y Run Flat Mercedes-Benz | od 569 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →