Ноутбук Dell Vostro 14 3400 [N6006VN3400EMEA012201]
Відео 15Фото 9 | від 2 599 до 4 199 zł Порівняти ціни 54 →Дисплей:14 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i3, 1115G4, 3 ГГц Відеокарта:UHD Graphics Xe G4 48EUs ОЗП:8 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 256 ГБ ОС:Windows 10 Pro Вага ноутбука:1.64 кг |
Модифікації Dell Vostro 14 3400 1
Характеристики
Dell Vostro 14 3400 [N6006VN3400EMEA012201] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dell Vostro 14 3400 [N6006VN3400EMEA012201]
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Laptop DELL Vostro 3510 15.6 i5-1135G7 16GB SSD128+TB W11 (N6006VN3400EMEA | 2 899 zł |
Laptop DELL Vostro 3510 15.6 i5-1135G7 32GB SSD128+TB W11 (N6006VN3400EMEA | 3 099 zł |
Laptop DELL Vostro 3510 15.6 i5-1135G7 8GB SSD128+TB W11 (N6006VN3400EMEA0 | 2 799 zł |
Laptop DELL Vostro 3510 15.6 i5-1135G7 16GB HDD1000GB W11 (N6006VN3400EMEA | 2 899 zł |
Laptop DELL Vostro 3510 15.6 i5-1135G7 16GB SSD128M2 W11 (N6006VN3400EMEA0 | 2 699 zł |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо