Laptop Dell Vostro 14 3400 [N6006VN3400EMEA012201]
Wideo 15Zdjęcia 9 | od 2 599 do 4 199 zł Porównaj ceny 54 →2021 rokVostro (seria biznesowa)ultrabookSSD M.2szybkie ładowaniepodświetlenieczytnik linii papilarnych Wyświetlacz:14 ", 1920x1080 (16:9) Procesor:Core i3, 1115G4, 3 GHz Karta graficzna:UHD Graphics Xe G4 48EUs Pamięć RAM:8 GB Dysk:SSD M.2, 256 GB System operacyjny:Windows 10 Pro Waga laptopa:1.64 kg |
Modyfikacje Dell Vostro 14 3400 1
Dane techniczne
Dell Vostro 14 3400 [N6006VN3400EMEA012201] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Dell Vostro 14 3400 [N6006VN3400EMEA012201]
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Laptop DELL Vostro 3510 15.6 i5-1135G7 16GB SSD128+TB W11 (N6006VN3400EMEA | 2 899 zł |
Laptop DELL Vostro 3510 15.6 i5-1135G7 32GB SSD128+TB W11 (N6006VN3400EMEA | 3 099 zł |
Laptop DELL Vostro 3510 15.6 i5-1135G7 8GB SSD128+TB W11 (N6006VN3400EMEA0 | 2 799 zł |
Laptop DELL Vostro 3510 15.6 i5-1135G7 16GB HDD1000GB W11 (N6006VN3400EMEA | 2 899 zł |
Laptop DELL Vostro 3510 15.6 i5-1135G7 16GB SSD128M2 W11 (N6006VN3400EMEA0 | 2 699 zł |
więcej ofert 20 → |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy