Laptop Dell Vostro 15 3520 [N5315PVNB3520EMEA01]
Zdjęcia 9 | od 2 449 do 3 249 zł Porównaj ceny 17 →2022 rokVostro (seria biznesowa)120 HzSSD M.2szybkie ładowaniepodświetleniebrak możliwości rozbudowy pamięci RAM Wyświetlacz:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Procesor:Core i5, 1235U, 0.9 GHz Karta graficzna:Iris Xe Graphics G7 80EUs Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:Windows 11 Pro Waga laptopa:1.9 kg |
Modyfikacje Dell Vostro 15 3520 8
Dane techniczne
Dell Vostro 15 3520 [N5315PVNB3520EMEA01] 2022 rokVostro (seria biznesowa)120 HzSSD M.2szybkie ładowaniepodświetleniebrak możliwości rozbudowy pamięci RAM |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Dell Vostro 15 3520 [N5315PVNB3520EMEA01]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell Notebook Vostro 15 (3520) Win11Pro i5-1235U/16GB/512GB SSD/15.6' FHD/ | 2 708 zł |
Laptop Dell Vostro 3520 i5-1235U / 16 GB / 512 GB / W11 Pro / 120 Hz (N531 | 2 879 zł |
Dell Vostro 3520 15,6" i5-1235U 16GB RAM 512GB Dysk SSD Win11 Pro | 2 939 zł |
Vostro 3520/Core i5-1235U/16GB/512GB SSD/15.6" N5315PVNB3520EMEA01 N5315PV | 2 752 zł |
więcej ofert 12 → |
Zamknij
Polecamy