Ноутбук Dell Latitude 13 3320
Відео 10Фото 8 | Товар застарів 2021 рікLatitude (для роботи) |
Модифікації Dell Latitude 13 3320 0
Даної моделі немає в продажу |
Відеоогляди
Dell Latitude 13 (3320) How-To Install & Replace CPU Heatsink/Cooling Fans | Repair Guide
10 грудня 2022156 переглядів
Dell Latitude 13 (3320) How-To Install & Replace LCD Back Cover | Repair Guide
24 грудня 2022285 переглядів
Dell Latitude 13 (3320) How-To Install & Replace Wireless/Wifi Card | Repair Guide
7 грудня 2022322 перегляда
Dell Latitude 13 (3320) How-To Install & Replace Palmrest Keyboard Touchpad | Repair Guide
15 грудня 2022474 перегляда
Dell Latitude 13 (3320) How-To Install & Replace M.2 NVMe SSD | Repair Guide
6 грудня 2022695 переглядів
Dell Latitude 13 (3320) How-To Install & Replace LCD Screen | Repair Guide
21 грудня 2022712 переглядів
Dell Latitude 13 (3320) How-To Install & Replace USB/IO Circuit Board | Repair Guide
13 грудня 2022317 переглядів
DELL Latitude 3320 Intel i7 11th How To Upgrade M.2 Pcie Nvme SSD Disassembly
6 жовтня 2022539 переглядів
️ Dell Latitude 13 3320 - disassembly and upgrade options
10 серпня 202111 117 переглядів
laptop business DELL LATITUDE 13 3320 INTEL I3 1115G4 4GB 256GB 13.3" FHD WIN10PRO GREY
15 липня 20223 119 переглядів
Як вибрати ноутбук
Все про зарядки
Рекомендуємо
від 18 999 zł
дисплей 16 ", 2560x1600 (16:10), проц Intel, Core Ultra 9, GPU RTX 4090, ОЗП 32 ГБ, накопичувач 2048 ГБ, вага 1.95 кг
від 6 136 zł
дисплей 15.3 ", 2880x1864, проц, Apple M3, GPU M3 10-Core, ОЗП 8 - 24 ГБ, накопичувач 256 - 2048 ГБ, вага 1.51 кг
від 5 260 zł
дисплей 13.6 ", 2560x1664, проц, Apple M3, GPU M3 10-Core / M3 8-Core, ОЗП 8 - 24 ГБ, накопичувач 256 - 2048 ГБ, вага 1.24 кг
від 4 095 zł
дисплей 17.3 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Core i5, GPU RTX 4060, ОЗП 16 ГБ, накопичувач 512 ГБ, вага 2.53 кг
від 3 649 zł
дисплей 17.3 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Core i5, GPU RTX 4050, ОЗП 16 ГБ, накопичувач 512 ГБ, вага 2.53 кг
від 3 299 zł
дисплей 16 ", 2560x1600 (16:10), проц Intel, Core i5, GPU RTX 3050 / RTX 3060, ОЗП 16 ГБ, накопичувач 512 ГБ, вага 2.6 кг
від 1 298 zł
дисплей 15.6 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Celeron - Core i7, GPU Iris Xe Graphics G7 80EUs - UHD Graphics 64EUs, ОЗП 8 / 16 ГБ, накопичувач 256 / 512 ГБ, вага 1.74 кг
від 3 935 zł
дисплей 15.6 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Core i5, GPU RTX 4060, ОЗП 16 ГБ, накопичувач 512 ГБ, вага 2 кг
від 4 749 zł
дисплей 17.3 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Core i5, GPU RTX 4060, ОЗП 16 ГБ, накопичувач 512 ГБ, вага 2.7 кг
від 5 699 zł
дисплей 15.3 ", 2880x1864, проц, Apple M2, GPU M2 10-Core, ОЗП 8 / 16 ГБ, накопичувач 256 - 1024 ГБ, вага 1.51 кг
від 3 850 zł
дисплей 15.6 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Core i5, GPU RTX 3050 - RTX 4060, ОЗП 16 / 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ, вага 2.3 кг
від 2 249 zł
дисплей 15.6 ", 1920x1080 (16:9), відс AMD, Ryzen 5 / Ryzen 7, GPU GTX 1650 - RTX 3050 Ti, ОЗП 8 / 16 ГБ, накопичувач 256 / 512 ГБ, вага 2.3 кг