Laptop Dell Latitude 13 3320
Wideo 10Zdjęcia 8 | Produkt jest niedostępny 2021 rokLatitude (do pracy) |
Modyfikacje Dell Latitude 13 3320 0
Ten model nie jest dostępny w sprzedaży |
Wideo recenzje
Dell Latitude 13 (3320) How-To Install & Replace CPU Heatsink/Cooling Fans | Repair Guide
10 grudnia 2022156 przegląd
Dell Latitude 13 (3320) How-To Install & Replace LCD Back Cover | Repair Guide
24 grudnia 2022285 przegląd
Dell Latitude 13 (3320) How-To Install & Replace Wireless/Wifi Card | Repair Guide
7 grudnia 2022322 przegląd
Dell Latitude 13 (3320) How-To Install & Replace Palmrest Keyboard Touchpad | Repair Guide
15 grudnia 2022474 przegląd
Dell Latitude 13 (3320) How-To Install & Replace M.2 NVMe SSD | Repair Guide
6 grudnia 2022695 przegląd
Dell Latitude 13 (3320) How-To Install & Replace LCD Screen | Repair Guide
21 grudnia 2022712 przegląd
Dell Latitude 13 (3320) How-To Install & Replace USB/IO Circuit Board | Repair Guide
13 grudnia 2022317 przegląd
DELL Latitude 3320 Intel i7 11th How To Upgrade M.2 Pcie Nvme SSD Disassembly
6 października 2022539 przegląd
️ Dell Latitude 13 3320 - disassembly and upgrade options
10 sierpnia 202111 117 przegląd
laptop business DELL LATITUDE 13 3320 INTEL I3 1115G4 4GB 256GB 13.3" FHD WIN10PRO GREY
15 lipca 20223 119 przegląd
Polecamy
od 18 999 zł
wyświetlacz 16 ", 2560x1600 (16:10), procesor Intel, Core Ultra 9, GPU RTX 4090, pamięć RAM 32 GB, dysk 2048 GB, waga 1.95 kg
od 4 999 zł
wyświetlacz 15.6 ", 1920x1080 (16:9), procesor Intel, Core i7, GPU RTX 4060, pamięć RAM 16 GB, dysk 512 GB, waga 2.2 kg
od 6 136 zł
wyświetlacz 15.3 ", 2880x1864, procesor, Apple M3, GPU M3 10-Core, pamięć RAM 8 - 24 GB, dysk 256 - 2048 GB, waga 1.51 kg
od 5 260 zł
wyświetlacz 13.6 ", 2560x1664, procesor, Apple M3, GPU M3 10-Core / M3 8-Core, pamięć RAM 8 - 24 GB, dysk 256 - 2048 GB, waga 1.24 kg
od 4 095 zł
wyświetlacz 17.3 ", 1920x1080 (16:9), procesor Intel, Core i5, GPU RTX 4060, pamięć RAM 16 GB, dysk 512 GB, waga 2.53 kg
od 3 649 zł
wyświetlacz 17.3 ", 1920x1080 (16:9), procesor Intel, Core i5, GPU RTX 4050, pamięć RAM 16 GB, dysk 512 GB, waga 2.53 kg
od 3 299 zł
wyświetlacz 16 ", 2560x1600 (16:10), procesor Intel, Core i5, GPU RTX 3050 / RTX 3060, pamięć RAM 16 GB, dysk 512 GB, waga 2.6 kg
od 1 298 zł
wyświetlacz 15.6 ", 1920x1080 (16:9), procesor Intel, Celeron - Core i7, GPU Iris Xe Graphics G7 80EUs - UHD Graphics 64EUs, pamięć RAM 8 / 16 GB, dysk 256 / 512 GB, waga 1.74 kg
od 3 935 zł
wyświetlacz 15.6 ", 1920x1080 (16:9), procesor Intel, Core i5, GPU RTX 4060, pamięć RAM 16 GB, dysk 512 GB, waga 2 kg
od 4 749 zł
wyświetlacz 17.3 ", 1920x1080 (16:9), procesor Intel, Core i5, GPU RTX 4060, pamięć RAM 16 GB, dysk 512 GB, waga 2.7 kg
od 5 699 zł
wyświetlacz 15.3 ", 2880x1864, procesor, Apple M2, GPU M2 10-Core, pamięć RAM 8 / 16 GB, dysk 256 - 1024 GB, waga 1.51 kg
od 2 999 zł
wyświetlacz 15.6 ", 1920x1080 (16:9), procesor Intel, Core i5 / Core i7, GPU GTX 1650 - RTX 3050 Ti, pamięć RAM 8 / 16 GB, dysk 512 GB, waga 2.3 kg