Душова система Deante Neo Fresh NBF 051K
Фото 2 |
Deante Neo Fresh NBF 051K |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Розтягується душовий шланг з подвійним плетінням.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Neo Fresh NBF 051K
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DEANTE NEO Fresh NBF051K deszczownica chrom NBF051K | 223 zł |
DEANTE Kolumna prysznicowa Deante Fresh chrom połysk NBF051K | 254 zł |
Zestaw natryskowy Deante Neo Fresh New chrom NBF 051K | 299 zł |
Zestaw prysznicowy Deante Neo Fresh z deszczownicą chrom (NBF 051K) | 238 zł |
Deszczownia Deante Neo FRESH NBF 051K | 218 zł |
DEANTE NBF 051K Deszczownica 3-funkcyjna | 253 zł |
Zestaw natryskowy Deante NEO FRESH NBF 051K tel. 697 256 410 - zadzwoń, za | 299 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →