Літня шина Continental EcoContact 6 245/50 R19 105W
Відео 9Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental EcoContact 6 245/50 R19 105W 245/50 R19 105 V 245/50 R19 105 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental EcoContact 6 245/50 R19 105W
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental EcoContact 6 ( 245/50 R19 105W XL *, EVc ) 03585190000 | 998 zł |
Continental EcoContact 6 (245/50 R19 105W) 03585190000 | 1 045 zł |
Continental EcoContact 6 ( 245/50 R19 105W XL *, EVc ) | 1 074 zł |
Opona Continental 245/50R19 EcoContact 6 105W XL * - opony letnie 358519 | 924 zł |
Opona osobowa letnia CONTINENTAL EcoContact 6 245/50 R19 105W Darmowa dost | 983 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Continental EcoContact 6 245/50 R19 105W
Ціни на Continental EcoContact 6 245/50 R19 105W |
---|---|---|---|---|
Continental EcoContact 6 245/50 R19 105V | від 840 zł | 6 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 245/50 R19 105W | від 924 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →